Подарунок для вчителя

Будь то день народження, прощання чи вихід на пенсію: ви товаришуєте з учителькою і хочете зробити їй невеликий знак вдячності? У цій статті ви зможете знайти відповідний подарунок вчительці.

Друзі та колеги педагогів іноді не можуть знайти відповідний подарунок – з одного боку, він не повинен бути занадто дорогим, з іншого боку, він повинен все ж таки подобатися. Однак для студентів це ще складніше, оскільки викладачам не дозволяється приймати дорогі матеріальні подарунки (наприклад, ваучери) від дітей або їхніх батьків, оскільки вони класифікуються як офіційні послуги.

Кулькова ручка

Особливість цього подарунка в тому, що на ньому можна вигравірувати текст на ваш вибір, наприклад, приємне вітання або кілька слів на прощання.

Книга пам’яті

Для учнів, які хочуть зробити свого вчителя щасливим, наприклад, прощаючись із ним через те, що він змінює школу чи йде, гарною ідеєю буде книга пам’яті, у якій весь клас зможе увічнити себе. Це створює дуже особистий подарунок, який назавжди нагадуватиме вчителю про добрі часи зі своїми учнями.

Термокухоль

Доступний у різних кольорах термокухоль, який можна мити в посудомийній машині, є ідеальним подарунком для вчителів, які люблять пити каву або чай — дорогою на роботу або в офісі. Вакуумний кухоль зазвичай герметичний, так що вміст залишається гарячим протягом декількох годин і не витікає.

Фотоальбом

Якщо подарунок для вчителя має бути дуже особистим, рекомендується невелика коробка для фотографій — наприклад, весь клас може використовувати її для збирання фотографій окремих учнів як нагадування про час, проведений разом. Як прощальний подарунок на пенсію цей подарунок є ідеальною можливістю особисто подякувати своєму вчителеві.

Блокнот

Будь то урок, відпустка або просто так, блокнот може стати в нагоді у багатьох відносинах, особливо для вчителів, яким необхідно робити записи на постійній основі. Будь то її учні, різні предмети чи її особисте життя.

Оцените статью
Добавить комментарий