Вибираємо принтер

Коли потрібно з високою якістю роздрукувати сімейні фотографії або чорно-білі документи в умовах офісах, розумно відразу вибирати принтер, що стоїть недорого і володіє різними функціями.

Принцип роботи лазерно принтера:

Для офісних потреб найбільш затребуваними вважаються лазерні принтери, що працюють на тонер, кількість яких часто вистачає для роздруківки до 2000 копій формату А4. При цьому якість друку залишається на високому рівні – ніякого розмазування на папері взагалі спостерігатися не буде, оскільки дане обладнання не має в конструкції механічних частин, здатних викликати паразитні коливання і погіршити якість друку.

При цьому даний тип обладнання можна сміливо відносити до своєрідним невеликим комп’ютерів, оскільки мають ОЗУ ємністю до 3 Мб і процесор із частотою до 100 МГц. Це важливо, оскільки дані принтери спочатку забирають всю інформацію єдиним файлом і тільки потім роздруковують документи окремо. При цьому потрібно пам’ятати, що перший знімок буде відбуватися з деякою затримкою, оскільки для закріплення тонера йому потрібно пройти «піч».

 

Лазерний принтер
Лазерний принтер

Швидкість друку досить висока – не менше 12 копій в хвилину. Можна і більше, але це буде відбуватися виключно в тому випадку, якщо дозвіл буде виставлено в мінімальній конфігурації. Цілком якісними вважаються лазерні принтери, що мають дозвіл не менше 300×300 dpi.

Якщо потрібно постійно друкувати сімейні фотографії за мінімально можливою ціною, розумно підбирати струменеві принтери, діляться на два основних види – чотирьохкольорові і Шестикольорова. Перші виграють зниженою ціною і вони непогано підходять і для офісних потреб, особливо, якщо використовувати недорогі картриджі світлих або світло-сірих кольорів.

Але що стосується якості, то кращими вважаються Шестикольорова струменеві принтери, що гарантують природне перенесення кольорів на спеціальну фотографічну папір. Остання коштує недорого, якщо купувати блоками. Гідність струменевих принтерів до недавнього часу полягала в дешевизні.

Але потрібно бути морально готовим до того, що за все через пару років експлуатації буде потрібно профілактика та витратні матеріали для можливої ​​заміни деталей. Собівартість отриманих знімків може виявитися надмірно високою, оскільки не завжди можливо встановлювати заправлені картриджі замість порожніх. Більшість виробників використовують чипованих захист, змушуючи покупців купувати нові картриджі, що стоять чималих грошей.

Принцип роботи струминного принтера:

Даний вид захисту можна з легкістю обійти, якщо для струменевого принтера докупити пристрій по безперебійної подачі чорнила. При цьому чорнило безпосередньо зможуть вступати до донорам та обладнання зможе працювати в безперервному режимі. Якщо брати до уваги низьку вартість чорнила, зроблених на водній основі, стане ясно одне – при частій експлуатації даного обладнання все швидко окупається.

Rate article
Add a comment

  1. Владимир

    Недостаток тот что струйные принтеры высыхает краска и потом дорогостоящия процедуры!

    Reply