Вибір інтер’єру квартири в стилі хай-тек

Хай-тек — урбаністичний стиль, якому характерно використання мінімуму декору (або повна його відсутність), ‘холодних’ матеріалів (скло, пластик, метал), виключно функціональних меблів і точкових джерел світла по всій площі квартири (стеля, підлога, стіни). Hi tech — це високі технології, які виражені у всіх деталях інтер’єру.

Переваги стилю Хай-тек

Приміщення, оздоблення якого витримана в хай тек стилі, може здатися дещо незатишним. Причина цього — велика кількість вільного місця, яке отримують за рахунок багатофункціональної меблевої фурнітури, тонких перегородок замість стін з дверима, холодних тонів інтер’єру і гри світла. При цьому ви цілком можете оживити простір яскравим акцентом на свій розсуд.

Основними виграшними моментами хайтек стилю є:

Використання тільки сучасних розробок, матеріалів, техніки та ін .;

Спокійні холодні кольори: основний — металік, срібло; додаткові — класичний білий і чорний; допускається використання невеликої кількості елементів яскравих оранжевого, червоного та інших кольорів з характерним металевим глянцем;

Економія простору; Зручність користування меблями, технікою; комфорт пересування по квартирі;

Оригінальна подача строгих контурів, форм, оголених цегляних стін та ін .;

Використання сучасних гаджетів в інтер’єрі (плазмові монітори, технологія ‘розумний будинок’ та ін.). Функціональність

Основною особливістю стилю хай тек є ефективне використання всіх складових дизайну. З елементів декору найменш функціональними можуть здатися сюрреалістичні картини або панно на стінах, але вони служать тактичним доповненням інтер’єру чи навіть одним з декоративних джерел освітлення. При обробці квартири, хай-тек не приховує елементи урбанізації: бетонні або цегляні стіни, труби водопроводу та ін. Таким чином, ви отримуєте легкий доступ до комунікацій в разі такої необхідності.

Іншою особливістю є використання чітких прямих ліній або напівкіл (для столу, крісла). Так найпростіше розпланувати корисну площу квартири. Меблі переважно вбудована, причому в такому випадку вона має той же колір, що і стіни. Сюди ж можна віднести і приховані в стінах гардеробні з розсувними дверима, а також тонкі перегородки між кімнатами (виконані з пластика, сукна і ін.). Рекомендації по обробці квартири в хай тек стилі. Видиме збільшення простору досягається за рахунок деяких основних дизайнерських прийомів.

Багатофункціональна меблі

Це економить час в прямому сенсі цього слова — фізично, виконуючи одночасно функції декількох елементів (ліжко-тумбочка, стелаж-перегородка).  Прямих і традиційно яскравих джерел світла немає (тільки в якості денного), замість них створюється достатня кількість точкових елементів. При розробці дизайну, використовуються галогенові точкові світильники, які встановлюються під підвісною або натяжною стелею, по контурах дзеркал, за картинами на стінах і ін. Так само можна використовувати люстри, що мають строгі геометричні контури, переважно металеві. Вони зручні в разі, якщо ви хочете мати можливість регулювати освітлення без включенням додаткових джерел. Заломлення світла за допомогою різних елементів декору створює вигідну гру відтінків, а значить і сприйняття простору.

Дзеркала і дзеркальні поверхні

Дана форма передбачає ‘обман’ відчуття, органів почуттів. Дзеркальними поверхнями є металеві і скляні поверхні. Традиційно — металік, срібло, пастельно-кремові, класичні чорний, білий. Сприймаються, як прозорість простору, не затримують погляд і не акцентують на собі увагу. Для створення акцентів в дизайні, розведення інтер’єру — яскраві: червоний, зелений і ін.

Урбаністичні елементи

Сюди можна віднести ‘недоконаності’ у вигляді оголених стін, труб, металевих конструкцій. Тут буде доречною оздоблення з натурального каменю на стінах, акцентування особливості стилю за рахунок металевих аксесуарів та ін. Будьте готові, що за такий дизайн інтер’єру вам доведеться виплатити чималу суму грошей. Основні витрати лягають на високотехнологічні установки, гаджети, меблеву фурнітуру. Пол в квартирі можна вкрити будь-яким матеріалом, але найбільш вигідно буде виглядати матовий ламінат або темна дзеркальна плитка. Стеля можна залишати без змін, особливо якщо він досить високий або містить відкриті урбаністичні елементи, найбільш точно передають дух hi tech дизайну.

Оцените статью
Добавить комментарий